НЕ ЧЕКАЙТЕ НОВОГО РОКУ, ЗАМОВЛЯЙТЕ КУЛІ ПРЯМО ЗАРАЗ!

ЯЛИНКОВІ КУЛІ З ВАШИМ ЛОГОТИПОМ

власне виробництво, безкоштовна візуалізація та декорування, знижки для рекламних агенцій


до Нового Року залишилось:
дів
годин
хвилин
секунд
Наші клієнти
Ми допомогали створювати новорічний настрій таким брендам
Брендированный шар с нанесением логотипа Чумак
Брендированный шар с нанесением логотипа Хуторок
Брендированный новогодний шар с нанесением логотипа Сінево
Брендирование елочного шара Porsce
Новогодний шар с печатью логотипа Шахтар
Брендированный шар для Укрпочты
Брендированный шар с нанесением логотипа Ощадбанк
Новогодний елочный шар с печатью логотипа Поехали с нами
Брендированный шар с нанесением логотипа Lexus
Шарик елочный с печатью логотипа Инвитро

Як замовити кулю з лого?

Заповнити форму на сайті
Ознайомтеся з інформацією на сайті, заповніть форму, прикріпіть файл з векторним зображенням логотипу і відправте нам. Ми безкоштовно розробимо кілька варіантів візуалізації, зробимо прорахунок вартості Вашого замовлення і відправимо Вам на пошту.
Обрати один варіант візуалізації та спосіб оплати
З розроблених нами варіантів візуалізації Ви вибираєте один або декілька, визначаєтесь зі зручним способом оплати (оплата на карту або за рахунком). При необхідності укладаємо договір. Специфікацію на кулю складаємо в будь-якому випадку.
Оплатити замовлення
Оплачуєте своє замовлення частково або повністю, після чого воно передається у виробництво. Як правило, термін виконання замовлення не перевищує двох тижнів. По готовності замовлення, ми зв'язуємося з Вами для уточнення інформації про його відвантаження. Більше інформації по оплаті можна отримати в розділі Доставка і оплата.
Отримати замовлення
Забрати своє замовлення Ви можете на нашій фабриці, а якщо у Вас такої можливості немає, то ми відправимо його Новою поштою за вказаною Вами адресою. Більше інформації по доставці можна отримати в розділі Доставка і оплата.

Чому ялинкові кулі з логотипом необхідно замовляти саме у нас?

Великий доствід
Ми виробляємо ялинкові іграшки більше 70 років, з них понад 15 років друкуємо на них логотипи. За цей час ми навчилися робити це якісно і професійно.
Своє виробництво
У нас повноцінне виробництво, яке охоплює всі етапи виготовлення ялинкових іграшок від їх видувки до декорування та упаковки.
Широкий асортимент
Для нанесення логотипу ми пропонуємо ялинкові кулі найпоширеніших діаметрів, різних кольорів, глянцеві і матові.
Бонуси для наших клієнтів
Пропонуємо безкоштовну візуалізацію кулі, безкоштовне автоматичне декорування кулі, знижки для рекламних агентств і постійних клієнтів.
В наявності кулі різних кольорів
Як правило, для нанесення логотипів ми використовуємо кулі шести основних кольорів (представлені нижче), кожен з яких може бути матовим або глянсовим. При необхідності ми можемо зробити для вас кульки такого кольору, як вам потрібно.
Логотип Арсенал на белом глянцевом елочном шаре Логотип Арсенал на белом матовом елочном шаре Логотип Шипшина на красном глянцевом елочном шаре Логотип Шипшина на красном матовом елочном шаре Логотип Oil Transit на золотом глянцевом елочном шаре Логотип Oil Transit на золотом матовом елочном шаре
Логотип Chornobil на черном глянцевом елочном шаре Логотип Chornobil на черном матовом елочном шаре Логотип Micro на синем глянцевом елочном шаре Логотип Micro на синем матовом елочном шаре Логотип Медцентр на зеленом глянцевом елочном шаре Логотип Медцентр на зеленом матовом елочном шаре

Можемо надрукувати на кулі логотип із будь-якою кількістю кольорів

У вашому логотипі може бути різна кількість кольорів: від одного до чотирьох або повнокольорове зображення. Ми можемо надрукувати будь-який з цих варіантів, причому як з однієї, так і з декількох сторін. До речі, а скільки сторін у кульки?
Один колір
Два кольори
Три кольори
Чотири кольори
Повнокольоровий
Золотой матовый новогодний шар с черным логотипом логотипом DB
Однокольоровий логотип
Друк логотипу в один колір - це найпоширеніший варіант. Він найпростіший і дешевий у виготовленні, але при цьому має гідний вигляд. Підходить для кульок всіх діаметрів. Для нанесення потрібно векторне зображення лого. На темних кулях логотип краще друкувати срібним, а не білим.
Белый глянцевый новогодний шар Panorama
Двокольоровий логотип
Друк логотипу в два кольори - це один з найпоширеніших варіантів. Хоча він не найпростіший і дешевий у виготовленні, але виглядає на порядок краще одноколірного. Підходить для кульок всіх діаметрів. Для нанесення потрібно векторне зображення лого.
Белый глянцевый новогодний шар IT Craft
Трикольоровий логотип
Друк логотипу в два кольори - це один з найпошіренішіх варіантів. Хоча він не найпростішій и найдешевий у віготовленні, але виглядає на порядок краще однокольорового. Підходить для кульок всех діаметрів. Для нанесення необхідно векторне зображення лого.
Белый глянцевый новогодний шар Mebigrrand
Чотирикольоровий логотип
Якщо у вашому логотипі чотири кольори і ваш бюджет на новорічні корпоративні подарунки не сильно обмежений, то цей варіант саме для вас. Ціна такого лого звичайно вище одноколірного або двокольорового, але воно того варте) Бажано наносити на кулі діаметром 70 - 100 мм. Для нанесення потрібно векторне зображення лого.
Белый глянцевый новогодний шар Netent
Повнокольоровий логотип
Якщо ви хочете кульку-вау, то замовте друк на ньому повнокольорового зображення. Для цього варіанту вихідне зображення не обов'язково має бути векторним, а може бути растровим, але досить високої якості. Краще використовувати білі глянсові або білі матові (сріблясті) кульки. Небажано використовувати кульки діаметром 120 мм.
Розміри ялинкових куль
Для нанесення логотипів ми пропонуємо кулі чотирьох самих популярних діаметрів
Четыре размера шариков на елку для печати логотипа
Декорування ялинкових куль
Окрім друку логотипу, можемо прикрасити кулі автоматичним або ручним декоруванням. Автоматичне декорування - безкоштовне, а ручне оцінюється в залежності від складності роботи. Більш детальну інформацію можна отримати на в розділі про декорування кулі.
Пакування ялинкових куль з логотипом
Запакувати кулі можна в наші фірмові картонні коробочки білого кольору із сріблястим визерунком, або в брендовані коробки, що будуть виготовлятись під Ваше замовлення. Більше інформації на сторінці Пакування.
Фірмова упаковка
Наша фирмова упаковка являє собою картонну коробку білого кольору з сріблястим визерунком. Вона має чотири віконця та є не тільки декоративним доповненням кулі, але й виконує захистну функцію при транспортуванні та збереженні, адже має амортизаційні властивості.
Брендована упаковка
За Вашим бажанням можно упаковати кулі в брендовані картонні коробки. Це можливо при тиражі 100 шт. і більше. Ціна та дизайн упаковки узгоджується в процесі роботи.
Замовити кулі з логотипом
Вкажіть кількість куль
Колір кулі
Діаметр кулі
E-mail
Им'я
Номер телефона
Коментар
Файл з логотипом
логотип обов'язково має бути векторним!
© 2021 Всі права захищені
Оставьте свой номер и мы перезвоним Вам!
или наберите нас сами)
096 876 82 34